Ar žinojote, kad vidutinis žmogus savo mobilųjį telefoną keičia kas dvejus metus? Daug senų telefonų atsiduria sąvartynuose. Jei visi keistų telefonus kas antrus metus, pagalvokite, kiek mažiau atliekų susidarytų visuomenėje! Šiame tinklaraščio įraše aptarsime keletą būdų, kaip galite pataisyti seną telefoną, užuot pirkę naują. Taip pat kalbėsime apie telefono taisymo, o ne keitimo privalumus. Padėti aplinkai lengviau, nei manote – pradėkime!
Jei jūsų telefonas pradeda rodyti savo amžių, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad suteiktumėte jam naują gyvenimą. Viena iš galimybių – įsigyti naują bateriją. Tai gerokai prailgins telefono tarnavimo laiką. Kita galimybė – įsigyti naują dėklą. Šviežias dažų sluoksnis net ir seniausiam telefonui gali suteikti visiškai naują išvaizdą. Galiausiai, jei telefonas iš tikrųjų pradeda lėtėti, visada galite iš naujo nustatyti gamyklinius parametrus. Taip bus ištrinti visi jūsų duomenys, todėl prieš tai būtinai pasidarykite atsargines kopijas!
Seną telefoną taisyti, užuot pirkus naują, yra keletas privalumų. Visų pirma, tai geriau aplinkai. Kaip minėjome anksčiau, keičiami telefonai patenka į sąvartynus. Taisydami seną telefoną, neleisite jam patekti į sąvartyną. Be to, taisyti telefoną paprastai yra pigiau nei pirkti naują. Net jei teks pakeisti akumuliatorių arba iš naujo nustatyti telefono gamyklinius parametrus, vis tiek bus pigiau nei pirkti visiškai naują telefoną. Galiausiai, telefono taisymas yra puikus būdas sužinoti, kaip jie veikia. Jei domitės technologijomis, tai gali būti įdomus ir informatyvus hobis!
Taigi kitą kartą, kai jūsų telefonas pradės rodyti savo amžių, dukart pagalvokite prieš paspausdami mygtuką „Pirkti dabar” ant naujo atnaujinimo. Seno telefono taisymas yra naudingesnis aplinkai ir jūsų piniginei – pabandykite tai padaryti! Ačiū, kad skaitote!